Szczegóły - Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Awarie

Stoisko e-Zdrowie P1 na Półmaratonie Warszawskim

W dniach 28-29 marca 2014 roku z naszym stoiskiem informacyjnym gościliśmy na targach Expo Sport&Fitness Wiosna 2014 na Stadionie Narodowym, które odbywały się w ramach Półmaratonu Warszawskiego.

Można było nas odwiedzić również w dzień samego biegu w miasteczku biegowym na błoniach Stadionu. Podczas wydarzenia promowaliśmy Projekt P1 i jego funkcjonalności: Internetowe Konto Pacjenta, e-Recepta czy e-Skierowanie.
Informatyzacja polskiego systemu Ochrony Zdrowia to temat, który dotyczy każdego Polaka. Wiele krajów UE ma już za sobą ten proces. Już wkrótce również i my będziemy mogli korzystać z udogodnień nowych technologii. Internetowe Konto Pacjenta, e-Recepta, e-Skierowanie – to tylko niektóre elementy, które usprawnią funkcjonowanie naszego systemu Ochrony Zdrowia i pozwolą milionom Polaków mieć stały i szybki dostęp do swojej historii leczenia.
Jakie są zalety projektu? Kiedy będziemy mogli z niego korzystać? W jaki sposób będzie można założyć Internetowe Konto Pacjenta? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było uzyskać na naszym stoisku informacyjnym na Expo Sport&Fitness Wiosna 2014. Targi te odbyły się na Stadionie Narodowym w ramach jednej z największych imprez biegowych w naszym kraju – Półmaratonie Warszawskim, w dniach 28-29 marca.
Także w niedzielę można było zapoznać się ze szczegółami Projektu P1. Na błoniach Stadionu oprócz możliwości uzyskania informacji o projekcie, specjalnie dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy darmowe gadżety do kibicowania.
Było nam niezmiernie miło gościć Państwa przy stoisku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia i mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się z Państwem jeszcze w tym roku przy okazji kolejnych imprez plenerowych. Będziemy informować Państwa na bieżąco o naszych obecnościach na tego typu wydarzeniach.

Galeria zdjęć

Aktualności archiwalne