Szczegóły - Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Logotyp organizacji united registrar of systems

Certyfikat ISO 27001:2013

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia dołączyło do grona firm, w których System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji jest zgodny z normą ISO 27001:2013.

Certyfikat uzyskany od niezależnej jednostki certyfikacyjnej potwierdza, że CSIOZ zarządza bezpieczeństwem informacji zgodnie z najlepszymi światowymi standardami i praktykami z tego zakresu.

Certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji m.in. zapobiega utracie, nadużywaniu i nieautoryzowanym modyfikacjom informacji oraz gwarantuje, że informacje są dostępne wyłącznie dla osób upoważnionych, a także zapewnia ochronę danych osobowych i przestrzeganie innych przepisów prawa.  

 

Szczegółowy zakres działalności objęty certyfikatem:

„System bezpieczeństwa informacji w odniesieniu do realizacji zadań z zakresu budowy społeczeństwa informacyjnego, obejmujących organizację i ochronę zdrowia, działania na rzecz dostępu do informacji oraz projektowanie, budowę, wdrażanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów informacyjnych w zakresie e-Zdrowia. Deklaracja stosowania 2.0 z dnia 20.12.2016.”

Galeria zdjęć

Certyfikat ISO 27001:2013 przyznany Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM