Szczegóły - Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

CSIOZ na IT Career Summit i IT Future Expo: pracuj u lidera e-zdrowia

DevOps zakłada połączenie dwóch obszarów, które w firmach z reguły funkcjonują oddzielnie: zespołu rozwijającego oprogramowanie (Dev) z zespołem operacji (Ops) – mówił podczas ITCareerSummit na stadionie Legii w Warszawie Marek Wąsowski, developer z Wydziału Rozwoju Systemów Teleinformatycznych CSIOZ. – Ta metodologia kładzie nacisk na bliską komunikację i wzajemne zaangażowanie obu pionów w celu usprawnienia zarówno procesów, jak i jakości produktu – podkreślał.

W swojej prezentacji „Od dostawców do DevOps - transformacje w e-zdrowiu” Marek Wąsowski przedstawił słuchaczom – kandydatom na pracowników branży IT technologie, rozwiązania, realizowane przez #CSIOZ projekty oraz obszary transformacji w e-zdrowiu w Polsce. Zachęcał do składania aplikacji i podejmowania pracy w CSIOZ.

Zmieniamy – w cyfrową – rzeczywistość ochrony zdrowia w Polsce stosując nowoczesne systemy informatyczne – podkreślał.

IT Career Summit to targi pracy gromadzące w jednym miejscu największych i najlepszych pracodawców branży IT oraz nowych technologii.

Równolegle z targami pracy na stadionie Legii odbyła się VII edycja ITFutureExpo, doroczne spotkanie ekspertów polskiego IT, w całości poświęcone technologiom dla biznesu.

Uczestniczyło w nim również CSIOZ. Jego stoisko stało się centrum dyskusji o realizacji najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów e-zdrowia i roli Centrum jako lidera tego obszaru.

Zobacz oferty pracy w CSIOZ

Galeria zdjęć

Marek Wąsowski, developer z Wydziału Rozwoju Systemów Teleinformatycznych CSIOZ podczas swojej prezentacji
Wiktor Rynowiecki zastępca dyrektora CSIOZ przy stanowisku CSIOZ
Stoisko CSIOZ z pracownikami i odwiedzającym gościem

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM