Szczegóły - Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

CSIOZ o e-zdrowiu na GigaCon

8,5 miliona wystawionych #erecept od początku 2019 roku już teraz skutecznie eliminuje niepotrzebne wizyty pacjentów w gabinetach lekarskich – zdaniem Wiktora Rynowieckiego, zastępcy dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia CSIOZ to spektakularny, pozytywny rezultat wdrażanych usług e-zdrowia na rzecz poprawy komfortu korzystania z ochrony zdrowia w Polsce.

To jednak nie koniec e-rewolucji w ochronie zdrowia. Podczas prelekcji „Informatyzacja w służbie zdrowia – e-recepta i co dalej?”, która odbędzie się 25 września w ramach  corocznej konferencji „IT w Służbie Zdrowia #GigaCon”, Wiktor Rynowiecki przedstawi kolejne realizowane przez CSIOZ usługi e-zdrowia.

Prócz wspomnianej e-recepty, opowie także o pilotażowym wdrożeniu elektronicznego skierowania i Elektronicznej Dokumentacji Medycznej EDM. Zaprezentuje ponadto funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta IKP dostępnego pod adresem pacjent.gov.pl.

„IT w Służbie Zdrowia #GigaCon” to konferencja poświęcona najnowszym rozwiązaniom w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. W tym roku firmy braży IT obszaru zdrowia zaprezentują rozwiązania, które mają ułatwić wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Eksperci opowiedzą m.in. o roli i obiegu dokumentacji medycznej, dostępie do dokumentacji, ochronie informacji, mobilnym dostępie do elektronicznej dokumentacji medycznej i bezpieczeństwie informacji.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny! Strona poświęcona konferencji.

Galeria zdjęć

Infografika z tekstami: IT w Służbie Zdrowia GigaCon, 25 września Warszawa, Bezpłatna konferencja, w tle stetoskop

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM