Wnioskowanie o specjalizację dla lekarzy i lekarzy dentystów w SMK– wzór oświadczenia o późniejszym uzupełnieniu świadectwa złożenia Lekarskiego Egzaminu Końcowego/Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego

Szanowni Państwo,

W celu realizacji procedury składania wniosku o rozpoczęcie specjalizacji lekarskiej pojawia się kwestia konieczności załączenia poświadczonej „za zgodność z oryginałem” kopii świadectwa egzaminu LEP/LEK//LDEP/LDEK.

W związku z faktem, że wnioskujący na tym etapie nie mają możliwości załączenia ww. dokumentu (termin wnioskowania o specjalizację do 30.09.2017 r., natomiast egzamin w dniu 23.09.2017 r.) , przy wypełnianiu wniosku o specjalizację w Systemie Monitorowania Kształcenia należy złożyć oświadczenie o późniejszym uzupełnieniu dokumentacji .

Poniżej udostępniamy wzór oświadczenia.

Aktualności

 • 21 września w Warszawie odbyła się gala 21.edycji konkursu Lider Informatyki 2017.Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia jest finalistą konkursu w kategorii administracja publiczna. CSIOZ zostało wyróżnione za  Platformę Rejestrów Medycznych, System Obsługi List Refundacyjnych oraz Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Ochronie Zdrowia.

  Czytaj więcej
 • W dniach 28-29 września w Miedzeszynie odbędzie się 23. edycja Forum Teleinformatyki pt. „Infrastruktura informacyjna państwa – usługi, komunikacja, bezpieczeństwo”.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, Zapraszamy przedstawicieli dostawców systemów informatycznych dla sektora ochrony zdrowia na spotkanie w sprawie Rady ds. Interoperacyjności, które odbędzie się 27 września o godz. 15:00 w siedzibie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, przy ul. Stanisława Dubois 5A w Warszawie.  Jest to spotkanie cykliczne firm z sektora ICT przed spotkaniem Rady ds.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,W związku z trwającym okresem składania wniosków o specjalizację w Systemie Monitorowania Kształcenia informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, CSIOZ wydłuża czas świadczenia pomocy technicznej w zakresie SMK.   Do 30 września, w dni robocze w godz. 15.30 - 17.00, oraz w sobotę 30 września w godz. 9.00 - 15.

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla pracowników działów IT podmiotów leczniczych organizowane przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Jest to trzecia edycja warsztatów skierowanych do informatyków pracujących w podmiotach leczniczych.W ramach edycji odbędą się cztery spotkania ( min.

  Czytaj więcej
 • 14 września br. w Gdańsku podczas międzynarodowej konferencji „Forum e-Zdrowia” Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zawarło porozumienie o współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Porozumienie dotyczy strategicznej współpracy w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, obejmującej organizację i ochronę zdrowia, w tym jej interoperacyjność.

  Czytaj więcej
 • 5 września 2017 r. w siedzibie Ministerstwa Zdrowia odbyły się warsztaty dla przedstawicieli podmiotów leczniczych podległych i nadzorowanych przez ministra zdrowia.

  Czytaj więcej
 • W ramach tegorocznej edycji  Forum Ekonomicznego w Krynicy pod hasłem „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?” w dniach 5-7 września 2017 r.  odbędzie się VIII Forum Ochrony Zdrowia. W wydarzeniu będzie uczestniczył dyrektor CSIOZ, Marcin Węgrzyniak.

  Czytaj więcej
 • Informujemy, że w związku z pracami serwisowymi Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych w dniach od 2 września od godz.11:00 do 4 września do godz. 6:00 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do funkcjonalności SMK.Za utrudnienia przepraszamy.

  Czytaj więcej

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM