OFERTY PRACY

  • INV\JobOffers\Domain\Model\JobOffers:136

    Główny specjalista ds. e-Zdrowia w pielęgniarstwie w Wydziale Badań, Analiz i Współpracy Międzynarodowej

    Ilość etatów: 1/2

    Dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Głównego specjalisty ds. e-Zdrowia w pielęgniarstwie

    w Wydziale Badań, Analiz i Współpracy Międzynarodowej

    Wymiar etatu: 1/2 (umowa o pracę z możliwością telepracy)

    Zakres zadań:

    1.   Monitorowanie stanu strategii i programów krajowych i międzynarodowych właściwych dla e - Zdrowia w pielęgniarstwie.

    2.   Merytoryczny udział we wsparciu utrzymania i rozwoju systemów informatycznych CSIOZ w zakresie e-Zdrowia w pielęgniarstwie.

    3.   Udziału w pracach dotyczących klasyfikacji i terminologii medycznych w zakresie problematyki pielęgniarstwa.

    4.   Udział w kreowaniu działań strategicznych, planistycznych, projektowych, publikacyjnych i popularyzatorskich w zakresie e-Zdrowia w pielęgniarstwie.

    5.   Udział we współpracy krajowej i międzynarodowej w zakresie e-Zdrowia w pielęgniarstwie.

    Wymagania związane ze stanowiskiem:

    konieczne:

    1.     Wykształcenie wyższe w zakresie pielęgniarstwa.

    2.     Minimum 6 letnie doświadczenie pracy w pielęgniarstwie.

    3.     Doświadczenie w realizacji co najmniej 2-ch projektów dotyczących dziedziny pielęgniarstwa.

    4.     Doświadczenie we współpracy międzynarodowej w zakresie pielęgniarstwa (np. konferencje międzynarodowe, kontakty projektowe, udział w pracach organizacji międzynarodowych).

    5.     Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).

    pożądane:

    1. Doświadczenie w pracach projektowych – w tym w projektach naukowych.
    2. Tytuł naukowy z dziedziny nauk o zdrowiu.
    3. Własny dorobek publikacyjny z dziedziny nauk o zdrowiu.
    4. Znajomość systemu informacji w ochronie zdrowia określonego w przepisach prawa.
    5. Umiejętności komunikacji i współpracy w strukturach macierzowych.
    6. Znajomość drugiego języka obcego (oprócz wymaganego) na poziomie komunikatywnym.
    7. Możliwość wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne.
    8. Umiejętność pracy pod presją czasu.
    9. Sumienność i zaangażowanie.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe.
    2. Kopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    3. List motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z późn. zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Miejsce składania dokumentów:

    Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

    a)    w postaci elektronicznej:

    - za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem kadry@csioz.gov.pl  , lub

    - poprzez przekazanie za pośrednictwem ESP ePUAP (formularz dostępny na stronie internetowej: www.csioz.gov.pl  , zakładka: praca), lub

    b)    w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem 00-184 Warszawa, ul. Stanisława Dubois 5A.

    Dodatkowe informacje pod nr telefonu (22) 597-09-45

    Termin składania dokumentów: do 03 lipca 2017 r.

    Inne informacje:

    Centrum zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informuję, iż administratorem danych jest Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502, z późn. zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    WKPS.OP.WBAWM.25.2017

  • INV\JobOffers\Domain\Model\JobOffers:1

    Praktyki

    Ilość etatów: 1

    Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia przyjmuje na praktyki studentów oraz absolwentów studiów wyższych.

    Procedura:

    • absolwent lub uczelnia kieruje do Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia wniosek o odbycie praktyki lub skierowanie z uczelni do odbycia praktyki,
    • zgłoszenie zostaje przekazane do Dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, który podejmuje decyzję w sprawie możliwości odbycia praktyki,
    • po pozytywnej decyzji Dyrektora na realizację praktyki pomiędzy Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia a uczelnią lub absolwentem zawierana jest umowa, określająca m.in. prawa i obowiązki stron oraz czas trwania praktyki.

    Zasady praktyk studenckich:

    • praktyki są bezpłatne,
    • praktyki organizowane są w ciągu całego roku,
    • Centrum zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatów do odbycia praktyki,
    • czas trwania praktyk nie może przekroczyć 3 miesięcy,
    • tygodniowy wymiar czasu praktyk nie może być wyższy niż 40 godzin,
    • Centrum zobowiązuje się do zapewnienia praktykantowi bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,
    • praktykant zobowiązany jest do przestrzegania przepisów wewnętrznych obowiązujących w Centrum,
    • głównym celem praktyk jest zapoznanie studentów/absolwentów ze specyfiką pracy w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia,
    • umowa o praktykę może być rozwiązana przez każdą ze stron w dowolnym czasie,
    • Centrum wydaje studentowi na jego wniosek zaświadczenie o rodzaju wykonywanej pracy i umiejętnościach nabytych w czasie odbywania praktyki.

    • wniosek o odbycie praktyki lub skierowanie z uczelni do odbycia praktyki,
    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

    Wniosek i inne dokumenty należy przesyłać na adres kadry@csioz.gov.pl

    lub na adres siedziby Centrum:
    ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 22 597-09-45

    Wniosek o odbycie praktyk można także składać za pomocą formularza elektronicznego za pośrednictwem ePUAP.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych jest Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.
    Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu koniecznym do realizacji umowy. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. Nr 127 poz. 1052). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.